Call of Duty: WW2 season pass bude obsahovat bonusovou mapu Carentan

Dodatečná multiplayer mapa bude součástí season passu Call of Duty: WW2. Ti, co znají sérii Call of Duty už od samotných počátků si jistě vzpomenou z hraní z Call of Duty, Call of Duty: United Offensive nebo Call of Duty 2.

Ano, skutečně se jedná modernizovanou mapu Cerentan, odehrávájící se ve stejnojmeném franouzském městečku okupovaném nacistickými vojsky. Bonusová mapa bude naví cdostupná hned při samotném vydání, zatímco DLC přídavky začnou vycházet až začátkem roku 2018. Ty, budou mimojiné obsahovat další multiplayerové mapy, nové příběhové mise z Nazi Zombies módu nebo dodatečné War mise. Jejich přesný obsah nebo počet zatím neznáme.

Season pass zatím není k dostání pro předobjednávku na českých trzích, což by se mělo v průběhu měsíce změnit. K předobjednávce momentálně můžete dostat multiplayerové zbraně nebo speciální Campo pušku do Nazi Zombies módu. Call of Duty: WW2 vychází 3. listopadu 2017 pro Playstation 4, Xbox ONE a PC, objednávejte zde.

https://codww2.gamefan.cz/call-of-duty-ww2-season-pass-bude-obsahovat-bonusovou-mapu-carentan/

One Response to Call of Duty: WW2 season pass bude obsahovat bonusovou mapu Carentan

  1. Petr Hrachovec napsal:

    dobrý den,

    když si prosím přikoupím Seasson pass dostanu taky nějaké singlové mise do kampaně navíc ? a ten seasson pass nebude možné časem pořídit levněji přece jen je skoro drahý jako celá hra ? děkuji

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *